Građevinska parcela, Medulin! 3 parcele u ponudi
210.000 €
1.575.000 Kn
1.575.000 Kn
- Šifra 21035
- Lokacija Medulin
- Površina zemljišta 600 m2
- Udaljenost od centra 1500
- Udaljenost od mora 1500
- Pogled na more Ne
- Izgradivost : n/a
- Zemljište : Građevinsko
OPIS NEKRETNINE
U ponudi su 3 građevinske parcele u Medulinu od cca 600 m2 plus udio u pristupnom putu.
Nalaze se na ulazu u Medulin, predio Mukalba/Biškupije.
Parcele su pravilnog oblika.
Moguća gradnja kuće.
350 €/m2
Info:
jelena@alma-nekretnine.com
+385 98 32 32 64
azra@almadominvest.com
+385 91 6115706
PREPORUČUJEMO
Medulin. Građevinska parcela pogodna za gradnju stambene zgrade
(28262) Medulin225.000 €
Građevinsko zemljište u industrijskoj zoni, Banjole!
(23697) Medulin, Banjole238.000 €
Prodaja 4 građevinske parcele, Medulin! Mukalba!
(25767) Medulin200.000 €
Prodaja zemljišta 511 m2 s građevinskom dozvolom i plaćenim doprinosima, Medulin!
(27226) Medulin239.000 €
Pomer, građevinska parcela 200m od mora
(16803) Medulin, Pomer225.000 €
Medulin, građevinsko zemljište za gradnju kuće za odmor.
(18894) Medulin230.000 €